NutriHorse ANTISTRESS

Kód: 409
Neohodnotené
Značka: NutriHorse
€18,90
Skladom

Špeciálna jednorázová orálna pasta NutriHorse obmedzujúca stres u koní počas pretekov, prepravy a ostatných náročných situáciách.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

NutriHorse Antistress je orálna pasta obmedzujúca stres u koní počas pretekov, prepravy a ostatných náročných situáciách. Ďalej napomáha k zvýšeniu koncentrácie u koní počas pretokov. Podľa najnovších vedeckých výskumov je využiť upokojujúci efekt tryptofánu, chmeľu a horčíka (v organicky viazanej forme, ktorá je telu dobre dostupná). Tryptofán je prekurzor melatonínu, ktorý navodzuje pokoj a spánok, nie je návykový.
Využitie je obzvlášť vhodné u mladých a neskúsených koní. Prípravok koňa upokojí bez narušenia pozornosti a rýchlosti reakcií.

Dôležité vlastnosti:
• Horčík a chmeľ pre upokojenie koňa
• L-tryptofán ako prekurzor neuroprenášačov
• Extrakt z ginkgo biloby

Zloženie: demineralizovaná voda, E422 glycerol, extrakt z obyčajnej všeobecnej (Tanacetum parthenium) v kvalite pre ľudskú spotrebu, citrát horečnatý, dextróza.

Analytické zložky v 1 kg: hrubý tuk 0,1%, popol 0,1%, sodík 0,1%, hrubý proteín 38%, vlhkosť 29%

Doplnkové látky v 1 kg: Aminokyseliny: 3.4.1. L-Tryptophan 280 000 mg Botanicky definované prírodné látky: extrakt zo slncovka kalifornskej (Eschscholzia californica) 80 000 mg, extrakt z ginkgo biloby 60 000 mg
Technické aditíva: E415 Xanthan 1 500 mg

Hmotnosť: 100 g

Odporúčané dávkovanie: 1 pasta, podať najmenej 3 hodiny pred záťažou

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá a výživové doplnky pre kone
Hmotnosť: 0.1 kg