• 1 z 3
 

SHEEPSKIN FETLOCK BOOTS ELASTIC

Neohodnotené
 

- Plocha Fetlock vystužená nárazovým gélom Proteck
- Vyšší strih pre optimálnu slobodu
- Umelá ovčia koža: 100% priateľská k zvieratám!
- Elastické zapínanie: ľahko sa prispôsobuje 

€129,99
Značka KENTUCKY PROFESIONAL HORSEWEAR PROTECTION
Webová stránka značky kentucky-horsewear.com
Kategória Chrániče a bandáže pre kone
Zvoľte variant
b a929523bbdd099ba1a676b6771a9e673 article photobook m (4) Kód tovaru 2199/HNE Farba: Hnedá Skladom €129,99
   
 

Fetlock Boots Elastic sa vyznačujú tvrdým vonkajším plášťom, ktorý je navrhnutý tak, aby chránil pred nárazom, mimoriadne ľahkým a zároveň pevným TPU, zatiaľ čo oblasť fetlocku je pre maximálnu ochranu vystužená gélom Proteck Impact Gel.
Laboratórne testy preukázali, že tieto chrániče absorbujú nárazy o 50% lepšie ako akékoľvek iné, ktoré sú v súčasnosti na trhu, so schopnosťou rozptýliť silný úder ekvivalentný úderu, ktorý by v skutočnosti mohol zlomiť ľudskú kosť.
Umelá ovčia koža ponúka vynikajúce tlmenie proti pokožke. Tieto fetlockové chrániče majú tiež vyšší vykrojený dizajn ako tradičné fetlockové chrániče, ktoré umožňujú úplnú voľnosť pohybu okolo nadprstia, keď kôň skáče. Pozornosť sa venuje aj optimálnej voľnosti a pohodliu, aby boli kone schopné skákať bez rušenia. Fetlock chrániče majú dvojité elastické vloženie v dizajne remienka. Tieto chrániče boli vyvinuté tak, aby vyhovovali tým jazdcom, ktorí chcú najvyššiu ochranu a napriek tomu majú tento tradičnejší dizajn. Chrániče je možné prať pri 30 °, bez sušičky. 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.