• 1 z 2
 

ZINOK PLUS

Neohodnotené
 

Zinok patrí k stopovým prvkom, ktoré sú zodpovedné za metabolizmus a sú súčasťou mnohých enzýmov. Podiela sa na raste a regenerácii buniek a pôsobí pozitívne pri kožných problémoch, pri hojení raniek a obnovení poškodených tkanív. Nedostatok zinku (a/alebo mangánu) sa môže prejaviť príznakmi totožnými s letnou vyrážkou. Tiež pre správnu funkciu imunitného i hormonálneho systému je potrebný práve zinok. Pri každej výmene srsti má organizmus na príjem zinku vyššie požiadavky.

od €21,59
Značka Stiefel
Kategória Denný doplnok vitamínov a minerálov
Zvoľte variant
307 0c354d87 zinkplus3cz Kód tovaru 2523/3 K Balenie: 3 kg Skladom €59,99
   
307 d3363d6b zink plus 900g cz Kód tovaru 2523/900 Balenie: 900g Skladom €21,59
   
 

Zinok je ukladaný v organizme len obmedzene. V mnohých regiónoch je zinku a selénu nedostatok. Stiefel Zinok plus je optimálne stráviteľný vďaka organicky viazanému zinku v chelátovej väzbe.
Dostupná zásoba zinku pre organizmus sa veľmi zle preukazuje. Pokiaľ potrebujete zistiť skutočné hodnoty Zn v organizme Vášho koňa, je potrebná analýza chlpu, hladina Zn z krvi je nepreukázateľná.
Tiež kopyto je rovnako ako koža či srsť závislé na zásobovaní minerálnymi látkami a stopovými prvkami krvným riečišťom. Zinok pôsobí pozitívne na rast kopytnej rohoviny.

Produkt Stiefel Zinok Plus je okrem iného obohatený práve o mangán a selén, jedná sa priamo o receptúru, ktorá má napomôcť riešeniu kožných problémov a problémov s rohovinou. Všetky prvky sú v organických väzbách, ktoré sú na rozdiel od anorganických foriem, lepšie využiteľné v organizme. 
- je ideálny na podávanie v období presrsťovania, keďže pri každej výmene srsti telo spotrebuje vysoké množstvo zinku, ktoré tento prípravok dopĺňa
- má pozitívny vplyv na imunitný systém, kožu či rohovinu
- je potrebný pre rast nových buniek, najmä v prípade kožných problémov
- je nevyhnutný pre správnu funkciu imunitného systému ako aj pre funkciu mnohých hormónov
- keďže telo dokáže uchovávať len limitované množstvo zinku, je potrebné ho dopĺňať v kŕmnej dávke
- vďaka organicky viazaným stopovým prvkom (zinok, železo, meď, mangán, selén) môže byť prípravok optimálne využitý v tele
- odporúča sa kŕmiť v prípadoch nedostatku zinku a stopových prvkov v kŕmnej dávke

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.