ELEKTRO SALTS ELEKTROLYTY V SÁČKU PRI NADMERNOM POTENÍ

Kód: 2052/1KG
Neohodnotené
Značka: NAF
€32,99

Zvoľte variant

Potenie, významný regulátor telesnej teploty koní, spôsobuje nielen stratu tekutín, ale aj nevyhnutne dôležitých solí, hlavne sodíka, draslíka, chloridu a horčíka. Potenie spôsobuje nielen stratu tekutín, ale aj základných solí, najmä obsahujúcich sodík, draslík, vápnik a horčík. Ak nenahradíte tieto telesné soli (známe ako elektrolyty), môže to viesť k únave a v extrémnych prípadoch k poškodeniu svalov, kostí a chrupavky. ELEKTRO SALTS je koncentrovaná kombinácia základných plazmatických solí v kombinácii s glukózou, ktorá napomáha účinnej absorpcii soľou.

Detailné informácie

Balenie: 1kg
Skladom | 2052/1KG
€32,99

Podrobný popis

Elektro Salts by malo byť kŕmené po námahe, po silnom potení alebo v období veľmi horúceho počasia. (Elektro Salts) soli môžu byť podávané ľahko do krmiva alebo rozpustené vo vode. Vždy zaistite, aby bol ľahko dostupný prívod čistej čerstvej vody.
Electro Salts pomáha nahradiť tieto dôležité soli, ktoré sa strácajú počas potenia.

Kŕmte po akomkoľvek ťažšom tréningu alebo pravidelne počas veľkých horúčav. Pridávajte jednoducho do kŕmenia alebo rozpustený vo vode.

Zloženie:
Chlorid sodný, chlorid draselný, uhličitan horečnatý, laktát vápenatý, repkový olej, dextróza.

Kľúčové zložky: Chloridy 13,7 g, sodík 6,0 g, draslík 5,1 g, horčík 0,5 g, vápnik 0,1 g
Analytické zložky: Hrubý proteín 0,6%, hrubé tuky a oleje 1,8%, popol 86,8%, hrubá vlákninas 0,1%, kyselinou nerozpustný popol 0,1%, sodík 20,0%, draslík 16,9%, chloridy 45,5%, horčík 1,55%, vápnik 0,35%, glukóza 2,35%

Určené pre kone v záťaži na kompenzáciu stratených solí najmä namáhavým tréningom alebo potením za teplého počasia.

Balenie 1kg vystačí pri odporúčanom dávkovaní približne na 33 dní.