SEASONAZE KŔMNY DOPLNOK PRI NERVOZITE V SÚVISLOSTI S RUJOU

Neohodnotené
 

Prirodzená podpora pre kone, ktoré trpia "headshakingom" a nepokojom v sezónnych cykloch. Strach alebo "headshaking" môžu byť sezónne alebo súvisieť s rôznymi vonkajšími vplyvmi, napríklad s počasím či rujovým cyklom.
Produkt Seasoning od NAF ponúka vysoko kvalitnú výživovú podporu pre kone, ktoré sú v určitých obdobiach roka obzvlášť nervózne alebo úzkostlivé, a preto vykazujú určité zmeny v správaní, ako je napr. spomínaný headshaking.

€89,99
Značka NAF
Webová stránka značky naf-equine.eu/cz
Kategória Reprodukcia a plodnosť
Zvoľte variant
484 daa7e137 94510984 2934720603284475 5509478159185084416 o Kód tovaru 2118/1-6 Balenie: 1,62kg Skladom €89,99
   
 

Niektoré kone sú za určitého počasia alebo iných vonkajších vplyvov oveľa citlivejšie ako obvykle. Vďaka komplexnej kombinácii bylín, minerálov a vitamínov je Seasonaze ​​jedinečným doplnkovým krmivom pre kone so sezónnou nervozitou a problémy so správaním. Toto doplnkové krmivo od NAF podporuje imunitný systém organizmu a celkovú pohodu a vyrovnanosť. Obsahuje prírodné komplex antioxidantov, ktorých účinnosť bola vedecky preukázaná. Voľné radikály, ktoré sa nahromadili v tele, sú odstránené.
Okrem širokej škály prírodných antioxidantov poskytuje Seasonaze ​​upokojujúce bylinky a biologicky dostupný horčík. To pomôže vášmu koňovi, zostať v pokoji a sústredený. Okrem toho doplnok stravy obsahuje organickú síru vo forme MSM, ktorá podporuje celé spojivové a nervové tkanivo.
Máte pocit, že sezónne zmeny v správaní vyjadrujú určité nepohodlie? Chcete svojmu koňovi pomôcť? NAF Seasonaze ​​môže cielene a úplne prirodzeným spôsobom pomôcť "zvnútra". Odporúčame kŕmiť Seasonaze ​​nepretržite počas celého obdobia vysokého stresu.

Zloženie:
Oxid horečnatý, vítaním, pivovarské kvasnice, chmeľ (sušený), methylsulfonylmethan (MSM), mrkva (sušená), echinacea, mäta, omicha bobule, šípky, listy púpavy, semená pestreca mariánskeho, kurkuma, chlorella (sušená), shiitake, zázvor, ginkgo listy, rozmarín, sladkého drievka, repkový olej.
Doplnkové látky (na kg):
Vitamíny, Vitamín B12 16 700 mikrogramov, Vitamín E 3a700 3 000 I.U.
Analytické zložky: Hrubý proteín 10,2%, oleje a tuky 3,5%, popol 30,5%, vlákno 7,7%, sodík 0,1%, popol nerozpustný v kyseline 8,5%

Seasonaze ​​kŕmte individuálne podľa potreby po celú dobu trvania stresových faktorov. Kŕmnu dávku možné navýšiť aj nad odporúčanú podľa potreby.

Balenie: nádoba 1,62 kg
Balenie vydrží približne 30 dní.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.