CUSHINAZE PRE PODPORU KONÍ S CUSHINGOVÝM SYNDRÓMOM

Neohodnotené
 

Vyvinutý, aby podporil vitalitu, dodal nutričnú ​​podporu hypofýze a optimalizoval trávenie.
Proces starnutia môže ovplyvniť kone a poníky mnohými rôznymi spôsobmi. Stále častejšie sa objavuje porucha funkcie hypofýzy, a to najmä u koní s inzulínovou rezistenciou. To môže viesť ku skučeraveniu srsti, ktorá nepresrsťuje, k zlej kondícii, nadmernému pitiu, letargi a častým problémom s kopytami a schvátením.
Pre zdravé črevá obsahuje produkt živé probiotické kvasinky, ktoré v kombinácii s horčíkom podporujú účinný metabolizmus glukózy. Pre zdravé kopytá je doplnené MSM spolu s vedecky overenými antioxidantmi pre podporu pečene. Ginko a ženšen podporujú jasnú a aktívnu myseľ u starnúcich zvierat.
Cushinaze dodá potrebnú imunitnú podporu pre celkové zdravie a vitalitu. Odporúča sa všetkým koňom a poníkom, u ktorých krvné testy potvrdili jeden alebo viac príznakov, ktoré naznačujú ochorenie hypofýzy.

€65,99
Značka NAF
Webová stránka značky naf-equine.eu/cz
Kategória Trávenie a žalúdočné vredy
Zvoľte variant
452 5eda8443 cushinaze Kód tovaru 2091/1KG Balenie: 1kg Skladom €65,99
   
 

Zloženie: Agnacast bobule (Vitex agnus castus, 140g), dierkovitosť päťlistá, semená pestreca mariánskeho, methylsulfonylmethan (MSM), ženšen (sibírsky), listy ginkgo, echinacea, oxid horečnatý, pivovarské kvasnice, listy olivovníka (sušené), mrkva (sušená), mäta, bobule Omicha, šupky šípok, fruktooligosacharidy, listy púpavy, kurkuma, chlorela (sušená), huby (sušené), zázvor, rozmarín, sladkého drievka, repkový olej.
Doplnkové látky na 1kg:
Vitamíny: Vitamín E 3a700 995 I.U.
Pre zlepšenie stráviteľnosti: Saccharomyces cerevisiae NCYCSc47 4b1702 1,0 x 1011 cfu
Analytické zložky: Hrubý proteín 10,3%, oleje a tuky 6,4%, popol 9,3%, vláknina 22,4%, sodík 0,03%

Kŕmte po porade s veterinárom alebo ak to vyžadujú známky hormonálneho stresu súvisiaceho s vekom, stav srsti a tela alebo pri diagnostikovaní Cushingovho syndrómu.

Balenie: kýblik 1 kg
Vystačí približne na 40 dní.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.