VETCARE OCHRANNÁ MASŤ V SPREJI SO ZINKOM

Neohodnotené
 

Sprej na ochranu pokožky i do otvorených rán so zinkom, vitamínom E a tea-tree olejom. Podporuje hojenie.
Prvá pomoc pre starostlivosť o poranenú kožu s hojivým účinkom.

€11,99
Značka Stiefel
Kategória zdravotná starotlivosť
Zvoľte variant
726 f4c51eab stiefel vetcare salbenspray 200ml st009640 web Kód tovaru 2478/200 Objem: 200ml Skladom €11,99
   
 

Stiefel Ochranná masť v spreji je určená pre prvú pomoc pri drobných otvorených ranách. Vhodná pre počiatočnú starostlivosť o rany. Starostlivo zvolené účinné látky v ideálnom pomere sa vyznačujú protizápalovým a hojivým účinok pri liečbe modrín a odrenín. Vybrané rastlinné zložky (arnika, oregano, tymian, harmanček a tea-tree olej) v kombinácii so zinkom a vitamínom E môžu prispieť k zlepšeniu hojenia rán.

Stiefel Ochranná masť v spreji má upokojujúci a ošetrujúci účinok na citlivú či poranenú pokožku. Má dezinfekčný účinok, upokojuje podráždenú pokožku a tak zmierňuje svrbenie a bolesť. Vďaka pružnosti ochranného filmu, ktorý na koži vytvorí, zlepšuje hojenie rán. Neobsahuje CFC (freóny).

Zloženie:
Bután, propán, oxid zinočnatý, izobután, stearát vápenatý, bisabolol, listy melaleuca alternifolia, carvacrol glycine sójový olej, extrakt z kvetu arnica montana, p-cymén, Alfa-pinén, myrcen, alfa-terpény, linalool, thymol, D-lompnen , tokoferol

Návod na použitie:
Podľa potreby nastriekajte masť na postihnuté oblasti. Pred použitím dobre pretrepte. Rovnomerne striekajte na celú oblasť rany zo vzdialenosti približne 20 - 30 cm. Pokiaľ zvieratá reagovali nervózne, pretrepte sprej mimo ich dosluchu. Samotné spustenie rozprašovača je tiché.

Upozornenie:
Obsahuje tea-tree olej, karvakrol. Môže spôsobiť alergické reakcie. Obsahuje uhľovodíky, C6-C7, n-alkánov, isoalkany, cyklické, <5% n-hexánu

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.