JAZDECKÁ PRILBA DOGMA CARBON MATT KASK

Značka: KASK

Jedinečný produkt. Prilba, ktorú konečne chcete nosiť a zdieľať so svetom. S koženými detailmi a plášťom z ultraľahkého pravého uhlíkového vlákna poskytuje Dogma Carbon jazdcovi pohodlie, bezpečnosť a vysoký výkon bez toho, aby sa vzdal dizajnu: pre jazdcov, ktorí oceňujú špičkový luxus so športovým pôvabom.

 
 
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Na objednávku
Kód: 8138
€1 339
JAZDECKÁ PRILBA DOGMA CARBON MATT KASK
Značka: KASK
 
SMART VENTILAČNÝ SYSTÉM
Na základe dvoch voštinových ventilačných mriežok zabudovaných v polystyréne ponúkajú prilby KASK inteligentný integrovaný ventilačný systém. Vysoké štandardy prúdenia chladiaceho vzduchu a priedušnosť vnútorných látok zlepšujú pohodlie jazdca.
FIT SYSTÉM
Patentovaný samonastavovací systém KASK so svojim high-tech karbónovým vzhľadom, ktorý bol prvýkrát predstavený na jazdeckom trhu, umožňuje prilbe dokonale a automaticky sa prispôsobiť hlave jazdca jemným umiestnením na zadnej strane hlavy. Patentovaný samoprispôsobivý nastavovací systém KASK v karbónovom vzhľade, predstavený po prvýkrát na jazdeckom trhu, umožňuje prilbe perfektne a automaticky sedieť na hlave jazdca jemným priložením k zadnej časti hlavy. High-tech karbónový vzhľad tohto detailu zvýrazňuje dizajn a inovatívnosť produktu.
PODBRADNÍK Z UMELEJ KOŽE
Analergický a ľahko čistiteľný podbradník je mimoriadne pohodlný a pomáha predchádzať podráždeniu pokožky.
VLNA MERINO
Vďaka vlastnostiam vlny Merino, exkluzívnej technológii KASK pre prilby, poskytuje vnútorné polstrovanie bezkonkurenčné pohodlie. Prírodné vlákna merino vlny udržujú telesnú teplotu v kontakte s pokožkou, zaisťujú vysokú priedušnosť a rýchle schnutie.
SYSTÉM KLIKNUTIA
Ideálne riešenie pre zabezpečenie najvyššej úrovne pohodlia a hygieny. Spojenie medzi vyberateľnou a umývateľnou vnútornou výstelkou a škrupinou je vylepšené systémom Click-in. Jeho dizajn je diskrétny a minimalistický, s tromi kolíkmi, ktoré sa ľahko prispôsobia škrupine. Medzi odnímateľnou a umývateľnou vnútornou výstelkou a škrupinou je vylepšený Click-in System.
Jeho dizajn je diskrétny a minimalistický, s deviatimi kolíkmi, ktoré sa ľahko prispôsobia škrupine