CHONDRO TBL. 1KG NUTRIHORSE

Značka: NutriHorse

Špeciálny doplnok pre regeneráciu a zlepšenie pohyblivosti kĺbov vo forme tabliet. K regenerácii a výstavbe kĺbnych chrupaviek, kĺbnych púzdier, väzov, šliach a spojivových tkanív

 

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Objednané
Kód: 207
€45,90
CHONDRO TBL. 1KG NUTRIHORSE
Značka: NutriHorse
 

Nutrihorse Chondro je doplnkové krmivo pre kone so chondroitínom, glukosamínom, hydrolyzátom kolagénu a novo s kyselinou hyalurónovou.

Obsahujúce všetky dôležité zložky potrebné pre zdravý pohyb vášho koňa. Najnovšie obsahuje kyselinu hyaluronovú (vo forme soli). Kyselina hyalurónová patrí medzi prirodzene sa vyskytujúce glykosaminoglykány patriace do skupiny chondroprotektív. Medzi jej základné funkcie patrí, vďaka svojim viskoelastickým vlastnostiam, viazať na seba vodu a slúžiť ako lubrikans a tlmič nárazov v kĺboch. Medzi ďalšie významné vlastnosti patrí redukcia degenerácie kĺbovej chrupavky pomocou modulácie zápalu (indukcia uvoľňovania cytokínov a chemokinov). Zložením (kolagénový hydrolyzát, chondroitín sulfát, glukosamín sulfát a hyaluronan sodný) sa radí NutriHorse Chondro medzi veľmi účinné preparáty na podporu kĺbovej činnosti. Prípravok slúži k regenerácii a výstavbe kĺbových chrupaviek, kĺbových puzdier, väzov, šliach a spojivových tkanív. Chondroitín sulfát, glukosamín sulfát a želatínový hydrolyzát sa ľahko vstrebávajú a zabudovávajú sa do novo tvoriacej alebo regenerujúcej chrupavky, zvyšujú hydratáciu a elasticitu chrupavky a posilňujú jej mechanickú odolnosť. Glukosamín sulfát má protizápalové účinky a uľahčuje hojenie poškodených tkanív.Selén, mangán, meď, zinok a horčík sú v organickej forme.

Spôsob aplikácie: Prípravok sa podáva riadne zamiešaný do krmiva, v prípade tabliet sa podáva priamo z ruky. Podávať po dobu 8 - 10 týždňov, je vhodné po 3 - 6 mesiacoch aplikáciu opakovať.

Zloženie v 1 kg
Glukosamín sulfát 170 g Niacinamid 4 000 mg Organický selén 16 mg
Chondroitín sulfát 100 g Chelát medi 650 mg DL-metionín 40 g
Hydrolyzát kolagénu 70 g Chelát mangánu 2 500 mg Biotín 70 mg
Vitamín E 18 000 mg Chelát zinku 2 000 mg Vitamín C 25 000 mg

Odporúčané dávkovanie
Denná dávka na 100 kg. hm. pre kone o ž. hm. 600 kg
Žriebätá a mladé kone 1. TBL. / 3 g 6. TBL. / 20 g
Kone v športovej záťaži 1-2 TBL. / 3-7 g 6-12 TBL. / 20 - 40 g
Staršie kone 2. TBL. / 7 g 12. TBL. / 40 g

Doba použiteľnosti: 18 mesiacov od dátumu výroby

Dodatočné parametre

Kategória: KRMIVÁ A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY PRE KONE
Hmotnosť: 1 kg
#sizes_table#: hidden
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: