GAMAŠE PREDNÉ S KOŽUŠINOU KENTUCKY

- Oblasti šliach vystužené nárazovým gélom Proteck
- Sila zvonka, pohodlie zvnútra
- Umelá ovčia koža pre fantastický vzhľad a vynikajúce pohodlie
- Ventilačný systém pre vynikajúci výkon
- Vyšší strih pre maximálnu voľnosť pohybu

Kód: 2256/HNE
€114,99
GAMAŠE PREDNÉ S KOŽUŠINOU KENTUCKY
Farba: Black, Veľkosť: Full
Momentálne nedostupné | 2256/CIE
€114,99
Farba: Brown, Veľkosť: Full
Momentálne nedostupné | 2256/HNE
€114,99

Chrániče Sheepskin Air Tendon Boots majú odolný vonkajší plášť, ktorý je navrhnutý tak, aby bol chránený proti nárazom, z mimoriadne ľahkého, ale zároveň silného TPU, zatiaľ čo oblasti šliach sú pre maximálnu ochranu vystužené gélom Proteck Impact Gel.
Šľachová oblasť má inteligentné ventilačné otvory. Umelá ovčia koža je pripevnená k pletenému podkladu, ktorý je veľmi priedušný, potom je laminovaná na semišovú tkaninu, ktorá je tiež priedušná.
V spojení s ventilačnými otvormi v chráničoch sú veľmi priedušné a zabraňujú prehriatiu šliach. Umelá ovčia koža, ktorá je 100% priateľská k zvieratám, ponúka tiež vynikajúce tlmenie proti pokožke. Chrániče majú tiež vyšší vykrojený dizajn ako tradičné chrániče, ktoré umožňujú úplnú voľnosť pohybu okolo nadprstia, keď kôň skáče. Dôraz sa tiež kladie na to, aby sa dlahovej kosti poskytla optimálna voľnosť a pohodlie, aby kone boli schopné koleno bez interferencie ohýbať. Chrániče sú vybavené prednou časťou so zapínaním na suchý zips, vďaka čomu sa s nimi veľmi ľahko manipuluje. Je možné ich prať pri 30 °, bez sušičky. 

Dodatočné parametre

Kategória: Predné chrániče
#sizes_table#: hidden

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: