OLEJ Z ČIERNEJ RASCE STIEFEL

Značka: STIEFEL

100% za studena lisovaný prírodný olej z čiernej rasce pre kone je vyrobený zo semienok čiernej rasce. Má pozitívny vplyv na trávenie, dýchacie cesty, na kožu a srsť, vhodný aj pre kone s ekzémom.

Kód: 2481/250
od €19,55
OLEJ Z ČIERNEJ RASCE STIEFEL
Značka: STIEFEL
Balenie: 1l
Objednané | 2481/1L
€50,99
Objem: 250ml
Objednané | 2481/250
€19,55

Olej z čiernej rasce je všeobecne drahšia záležitosť v porovnaní s inými olejmi, ale je zaručená najvyššia kvalita: neobsahuje prímesy iných olejov, jedná sa teda o 100% čistý olej zo semien černuchy a je za studena lisovaný s dohľadateľným pôvodom (Egypt). 

Černucha je predmetom mnohých vedeckých výzkumov, hlavne v nej obsiahnutý thymoquinon a v nezanedbateľnom množstve aj karvakrol a ďalšie terpeny. Je potvrdený antioxidačný, antimikrobiálny a protizápaľový účinok týchto zlúčenín,  napomáhajú k vyrovnávaniu krvného tlaku. Olej z černuchy je doporučovaný lekármi ako podporný prostriedok k zvládnutiu alergických reakcií (alergici - astma, ekzémy sa v priebehu podávania kapsulí s olejom z černuchy subjektivne cítili oveľa lepšie ako pacienti bez nich).

Hlavne u koní s ekzémami a kožnými problémami nájdeme pre olej z černuchy uplatnenie ako pri užívaní vnútornom, tak vonkajšom.

Zloženie: 100% olej z čiernej rasce

Analytické zložky: Hrubé oleje a tuky 99,50%

Dodatočné parametre

Kategória: Denný doplnok vitamínov a minerálov
#sizes_table#: hidden