RESPIRATOR BOOST PRE RÝCHLU POMOC PRI DÝCHACÍCH ŤAŽKOSTIACH NAF

Značka: NAF

Respiračný systém koní je neustále ohrozovaný vonkajšími faktormi, ako je vysoká koncentrácia peľov, prachu a spor plesní zo sena či podstielky. Vo väčšine prípadov sa záležitosť dá riešiť úpravou spôsobu kŕmenia či manažmentu ustajnenie. Avšak dýchací systém u náchylnejších koní možno podporiť stravou, resp. špecificky zostaveným kŕmnymi doplnkami.

Respirator boost je unikátnou zmesou živín, ktoré podporujú imunitný systém slizníc dýchacieho traktu a chúlostivé tkanivo samotných pľúc.
Respirator sa odporúča všetkým koňom u ktorých sa prejavujú príznaky zhoršenej funkcie pľúc spôsobené spórmi plesní, vzdušnými alergénmi, peľom a prachom. Možno ho tiež použiť v prípade, že sa váš kôň nachádza v úzkom kontakte s koňmi, ktoré vykazujú známky respiračných ťažkostí.

Keď sa rýchlosť počíta, silný Respirator boost podporí obranyschopnosť dýchacieho ústrojenstva dokonalou zmesou živín a umožní ich rýchle vstrebanie.
Esenciálne oleje z eukalyptu a klinčekov zvyšujú cielenú imunitnú podporu prípravku Respirator Boost

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Objednané
Kód: 1968
€52,99
RESPIRATOR BOOST PRE RÝCHLU POMOC PRI DÝCHACÍCH ŤAŽKOSTIACH NAF
Značka: NAF

Zloženie: Voda, methylsulfonylmethan (MSM), glycerín, čučoriedka, zázvor, gingko, sladké drievko, oregano, rozmarín, kurkuma, repkový olej.

Doplnkové látky na 1kg:
Vitamíny: Vitamín C 3a300, 65 000 mg
Senzorické: Čučoriedková tinktúra 27 ml, klinčekový listový olej 350 mg, echinacea tinktúra 20 ml, eukalyptový olej 350 mg, tinktúra z ruže (šípovej) 54,10 ml
Analytické zložky: Hrubý proteín 0,6%, oleje a tuky 0,4%, popol 0,65%, vláknina 0,3%, vlhkosť 82,0%, sodík 0,02%

Balenie: fľaša s dávkovačom 1000ml
Balenie vystačí približne na 33 dní.

Dodatočné parametre

Kategória: Dýchanie a kašeľ
Hmotnosť: 1 kg
#sizes_table#: hidden
Položka bola vypredaná…