DEVIL´S RELIEF NAF

Značka: NAF
Devil 's Relief-čertov pazúr tekutý je kombináciou bylinných výťažkov, tinktúr a byliny čertov pazúr - rastliny pochádzajúce z Afriky.
Devil 's Relief-čertov pazúr tekutý poskytuje úľavu stuhnutým kĺbom a pri drobných poraneniach, narazeniach, natiahnutiu alebo odreninách. Prípravok možno dávať všetkým koňom a poníkom s výnimkou gravidných  kobýl.
Čertov pazúr je pôvodom juhoafrická bylina používaná tradične najmä na bolesti svalov, kĺbov, väziva a väzivových úponov.
Zamedzuje ukladaniu škodlivých látok v kĺbových puzdrách a chrupavkách. Pomáha pri bolestiach kĺbov a väzov i vo vyššom veku a zlepšuje celkovú pohyblivosť.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 1956
€37,99
DEVIL´S RELIEF NAF
Značka: NAF
Prináša úľavu aj koňom s chronickými bolesťami pri degeneratívnom ochorení pohybového aparátu.
Moderná analytická chémia a farmakológia potvrdili, že hľuzy obsahujú účinnú látku so silným protizápalovým pôsobením, tzv. Harpagosid. Táto látka zasahuje do mnohých procesov zápalových dejov a ukazuje sa ako veľmi nádejná pre klinickú prax v reumatológii.
Účinne zasahuje do degeneratívnych procesov v poškodených kĺboch ​​alebo stavcoch, tlmí bolesť, tíši prebiehajúce zápaly a podporuje hojivé procesy.
 
V klinických štúdiách bol účinok rastliny u bolestí chrbta porovnateľný s najmodernejšími syntetickými protizápalovými liekmi.
Od roku 2016 je harpagosid na zozname zakázaných látok FEI, nie je teda možné tento prípravok dávať koňom, ktorí sa zúčastňujú pretekov v lehote kratšej ako 72 hodín pred pretekmi. Pre tieto prípady použite alternatívny produkt Comfort.
 
Balenie: Fľaša s dávkovačom 1000ml.
Balenie vystačí približne na 50 dní.

Dodatočné parametre

Kategória: Kĺby a šľachy
Hmotnosť: 1 kg
#sizes_table#: hidden