MSM STIEFEL

Značka: STIEFEL

Stiefel MSM pre kĺby, svaly, šlachy, kožu a srsť.
MSM je aktívna zlúčenina síry (methylsulfonylmethan), ktorá pomáhá bunkovému metabolizmu v celom organizmu. Síra má centrálnu funkciu pre bunkové zásobovanie kyslíkom a pomáha mimo iné napr. regenerácii svalov, šliach a kĺbov.

Kód: 2487/1KG
od €25,75
MSM STIEFEL
Značka: STIEFEL
Balenie: 1kg
Objednané | 2487/1KG
€25,75
Balenie: 4kg
Na dotaz | 2487/4KG
€92,99

MSM je ľahko vstrebateľná, najjednoduchšia zlúčenina síry, ktorá je prijímaná organizmom a nemusí byť transformovaná zložitými procesmi látkovej výmeny. Obsahuje 99,99% ultra čistého methylsulfonylmethenu (MSM). MSM je biologickým zdrojom organicky viazaným a tým metabolicky ľahko dostupnej síry, nevyhnutnej k syntéze kolagénu.

Tá podporuje obnovenie a zachovanie správnej funkcie kĺbov, chrupaviek a kože. Tento prírodný antioxidant môže utíšiť bolesť a opuchy spôsobené artrotickými zmenami v kĺboch. Veľmi dobre pôsobí taktiež pri hojení poškodenej pokožky a podporuje rast novej srsti. Hlavne u koní postihnutých letnou vyrážkou je doporučovaný k zaradeniu do kŕmnej dávky. Tiež u koní s problematickou rohovinou kopýt možno MSM len doporučiť.

Doplnkové krmivo pre kone proti zápalu a bolesti, od firmy Stiefel. Prípravok Stiefel MSM je určený najmä pre pomoc pri zápaloch a bolestiach kĺbov a šliach.

- MSM je prírodná protizápalová a analgetická látka s pozitívnym efektom

- obsahuje 100% Methylsulfonylmethan

- zlepšuje fyzickú kondíciu koňa, chráni kĺby a spevňuje väzy a šľachy

- určené na pomoc pri bolesti svalov, zápalov kĺbov, zápalov kĺbovej hlavice, zápalov kopytnej škáry, ochoreniach strelky (hniloba)

- bolestiach bedrovej časti chrbtice, zápaloch pohrudnice, prasklinách kopytného púzdra

- napomáha aj k zlepšeniu kvality matnej srsti

- vhodný aj pri liečbe podlomov

- je vhodné pre všetky typy koní, od žriebät po športové a závodné kone

Dodatočné parametre

Kategória: Kĺby a šľachy
#sizes_table#: hidden