SUPERFLEX PRO (SENIOR) NAF

Značka: NAF

Nadupaný Superflex senior (Pro) s ešte vyššími dávkami kľúčových zložiek ako u klasického Superflex.

Päťhviezdičkový Superflex senior je unikátny prípravok, ktorý spĺňa tie najvyššie požiadavky starostlivosti o kĺby starých koní. Používa sa tiež ako najkvalitnejšia kĺbová výživa pretekárskych koní. V UK sa dokonca predáva špeciálne pre športové kone pod názvom SuperFlex Pro.

Obsahuje kľúčové látky dôležité pre zdravé kĺby, ako omega 3 mastné kyseliny, prírodné antioxidanty, glucosamín a chondroitín, najkvalitnejšie MSM a kyselinu hyalurónovú. Všetky látky boli získané z prírodných zdrojov.

Superflex Senior je určený pre staršie vekové kategórie koní a poníkov, aby mohli byť aj vo vyššom veku naďalej využívané pre svoje účely.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 1944
€56,99
SUPERFLEX PRO (SENIOR) NAF
Značka: NAF

Zloženie: Glukosamín, methylsulfonylmethan (MSM), múčka z morskej riasy, chia semienka, spiruina, pšeničný proteín, chondroitín sulfát, ľanový olej, kyselina hyaluronová, chlorid sodný.

Doplnkové látky na 1kg: Technologické: Kyselina fumárová 1a297 30 mg

Kľúčové ingrediencie na 44 g: Glukosamín sulfát 2KCL 14.380 mg, MSM (methylsulfonylmethan) 14.380 mg, Antioxidanty (rastlinného pôvodu) 13.460 mg, Chondroitín sulfát 170 mg, Kyselina hyalurónová 85 mg, omerga 3 - 3,33%

Analytické zložky: Hrubý proteín 18,8%, oleje a tuky 5,3%, popol 12,6%, vláknina 4,7%, sodík 0,4%

 Kŕmte Superflex Senior pre udržanie zdravých, pružných kĺbov u ťažko pracujúcich seniorov a poníkov.

Prípravok vystačí približne na 30 dní.

Balenie: kýblik 660g

Dodatočné parametre

Kategória: Kĺby a šľachy
Hmotnosť: 0.7 kg
#sizes_table#: hidden