PODLOŽKA POD SEDLO IMPACT EQUALIZER 10mm KENTUCKY

Značka: KENTUCKY

- Absorbuje a vyrovnáva tlaky
- Umožňuje koňovi voľnejšie sa pohybovať
- Ergonomické výhody pre kone a jazdcov
- Vysoko priedušné 
- Vyrobené z vysoko kvalitnej pamäťovej peny a 3D medzikusu

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 4624
€159,99
PODLOŽKA POD SEDLO IMPACT EQUALIZER 10mm KENTUCKY
Značka: KENTUCKY

ČO TO ROBÍ
Tento polovičný nárazový ekvalizér absorbuje všetky nárazy a rovnomerne ich vyrovnáva. To odľahčí nielen chrbát koňa, ale aj chrbát jazdca. Vďaka tomu je podložka výborná pre každú disciplínu. Podložka je vhodná aj na bežný tréning, pretože neustále vyrovnáva tlak na chrbát koňa. Bude jednoduchšie uvoľniť a napnúť svaly koňa. To bude prospešné pri jazde, pretože kôň sa môže voľnejšie pohybovať. Z dlhodobého hľadiska to prispieva k flexibilnému a mobilnému koňovi. Akékoľvek otrasy generované jazdcom budú tiež absorbované, čo stabilizuje sedlo a má ergonomické výhody pre jazdca aj koňa.

AKO TO FUNGUJE
Sedlová podložka je vyrobená z pamäťovej peny a 3D medzikusu. Kombináciou týchto materiálov vzniká podložka tlmiaca nárazy. Pamäťová pena rozdeľuje tlak rovnomerne a neustále sa prispôsobuje tvaru koňa. 3D medzikus zaisťuje ventiláciu chrbta vďaka svojej priedušnej vlastnosti. Použitím týchto materiálov vytvorili polovičnú podložku, ktorá je o 20 až 30 % ľahšia ako väčšina ostatných podložiek dostupných na trhu. Nielen, že je podložka ľahšia ako ostatné, ale vďaka nej sa budete cítiť bližšie ku koňovi a zlepší sa komunikácia medzi vami a vaším koňom.

Strih v kohútiku je vyrobený z umelej kože a ponúka pohodlie, pretože chrbtica koňa má menší tlak. Podložka je vybavená silikónovým úchopovým vzorom, ktorý zabráni skĺznutiu podložky pod sedlo.
Ekvalizér nárazu je možné prať na 30 stupňov. Pred praním odstráňte pamäťovú penu z vnútornej strany podložky. Nesušte v sušičke.

Dodatočné parametre

Kategória: Podložky pod sedlo
Hmotnosť: 2 kg
#sizes_table#: hidden