PRACOVNÁ DEKA RIPSTOP COMP SHEET AMIGO

Značka: AMIGO

Pracovná deka Amigo® Ripstop je dizajnová a funkčná deka z nepremokavého a priedušného materiálu. Ideálna do daždivých dní.

Kód: 4864/FNTM
€59,95
PRACOVNÁ DEKA RIPSTOP COMP SHEET AMIGO
Značka: AMIGO
Farba: Fig/Navy, Veľkosť: S
Skladom (1 ks) | 4864/S
€59,95
Farba: Fig/Navy, Veľkosť: L
Objednané | 4864/L
€59,95
Farba: Fig/Navy, Veľkosť: XL
Skladom (1 ks) | 4864/XL
€59,95
Farba: Fig/Navy&Tan, Veľkosť: M
Objednané | 4864/FNTM
€59,95
Farba: Navy/Navy, Veľkosť: M
Skladom (1 ks) | 4864/NNM
€59,95
Farba: Navy/Navy white, Veľkosť: M
Objednané | 4864/NNWM
€59,95

Ak očakávate, že vaše súťažné oblečenie bude vyzerať elegantne a bude sa krásne predvádzať tak naša pracovná deka Amigo® Ripstop (flísová podšívka) spĺňa obe políčka. Táto úžasná nepremokavá a priedušná polyesterová deka spája funkciu so štýlom v jednom nádhernom dizajne a je ideálna pre daždivé dni na súťažiach alebo doma.

Pracovná deka Amigo® Ripstop Competition má mäkkú, pohodlnú fleecovú podšívku a použiteľný suchý zips s rýchlym uvoľnením v kohútiku. Je navrhnutá tak, aby sa obopínala okolo sedla s veľkorysým zakriveným strihom, ktorý zámerne zabraňuje zasahovaniu do pomôcok nôh jazdca a zároveň drží deku bezpečne a na svojom mieste. Tento koberec je zakončený špagátom a je pripravený tak, aby udržal chrbát a zadok vášho koňa v teple a chránil ho pred živlami bez ohľadu na to, aké počasie sa rozhodne na vášho koňa vrhnúť.

Výrazné reflexné prúžky a elegantné lemovanie dopĺňajú túto inteligentnú priedušnú pracovnu deku , takže sa môžete sústrediť na zahrievanie bez obáv z počasia..

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné deky
#sizes_table#: hidden