PRACOVNÁ NEPREMOKAVÁ DEKA S KRKOM RAMBO

Značka: RAMBO

Pracovná nepremokavá deka s krkom Rambo od firmy Horseware. Vaša tajná zbraň na udržanie suchého koňa počas dažďa. Deka je vododesná a priedušná.

 

Kód: 7329/S
€71,95
PRACOVNÁ NEPREMOKAVÁ DEKA S KRKOM RAMBO
Značka: RAMBO
Farba: Navy/Burge, Veľkosť: S
Skladom (1 ks) | 7329/S
€71,95
Farba: Navy/Burge, Veľkosť: M
Skladom (1 ks) | 7329/M
€71,95
Farba: Navy/Burge, Veľkosť: L
Skladom (1 ks) | 7329/L
€71,95
Farba: Navy/Burge, Veľkosť: XL
Momentálne nedostupné | 7329/XL2
€71,95

 Jazda v daždi nie je príliš príťažlivá, ale premočený kôň a premočené sedlo ju robia ešte menej príťažlivou! Našťastie Rambo® Mack in a Sack (bez výplne) je ideálny na použitie v týchto daždivých dňoch.

Táto ľahká, nepremokavá deka chráni vášho koňa pred živlami s pokrytím od hlavy po chvost. Deka s integrovaným krytom krku, ktorý sa úhľadne pripevní k vašej uzdečke pomocou bezpečného popruhu na suchý zips, obsahuje na spodnej strane krytu krku dva popruhy na suchý zips pre nastaviteľné uchytenie. Dbajte na starostlivé umiestnenie švov pre pohodlnú jazdu, jediné predné zapínanie, zosilnené otvory na strmene a brušný popruh umožňujú bezpečné uchytenie.

Táto praktická a vodotesná deka je dodávaná s praktickým úložným vakom, ktorý zaberá veľmi málo miesta, bez ktorého nebudete chcieť odísť z domu. Nenechajte sa zaskočiť v daždi, získajte Rambo® Mack vo vaku!

Vlastnosti a výhody
Ľahký nepremokavý materiál chráni vášho koňa a sedlo pred dažďom.
Má integrovaný kryt krku, rozparky na strmene a brušný pás, ideálne na použitie v daždivých dňoch.
Dodáva sa s praktickou úložnou taškou.