JAZDECKÁ PRILBA STAR LADY PURE SHINE KASK

Značka: KASK

Podmanivá a rafinovaná zároveň, je výsledkom dokonalej alchýmie medzi sofistikovaným štýlom, pohodlím a technikou. Star Lady Pure Shine Chrome odráža vašu osobnosť mimo rámčeka a zostáva verný trendom.

Kód: 7869/BLA2
€599
JAZDECKÁ PRILBA STAR LADY PURE SHINE KASK
Značka: KASK
Farba: Black, Veľkosť: 53 - 56
Na objednávku | 7869/BLA2
€599
Farba: Black, Veľkosť: 57 - 59
Na objednávku | 7869/BLA
€599
Farba: Navy, Veľkosť: 53 - 56
Skladom (1 ks) | 7869/NAV
€599
 
Zavrieť
SMART VENTILAČNÝ SYSTÉM
Na základe dvoch voštinových ventilačných mriežok zabudovaných v polystyréne ponúkajú prilby KASK inteligentný integrovaný ventilačný systém. Vysoké štandardy prúdenia chladiaceho vzduchu a priedušnosť vnútorných látok zlepšujú pohodlie jazdca.
FIT SYSTÉM
Patentovaný samonastavovací systém KASK so svojim high-tech karbónovým vzhľadom, ktorý bol prvýkrát predstavený na jazdeckom trhu, umožňuje prilbe dokonale a automaticky sa prispôsobiť hlave jazdca jemným umiestnením na zadnej strane hlavy. Patentovaný samoprispôsobivý nastavovací systém KASK v karbónovom vzhľade, predstavený po prvýkrát na jazdeckom trhu, umožňuje prilbe perfektne a automaticky sedieť na hlave jazdca jemným priložením k zadnej časti hlavy. High-tech karbónový vzhľad tohto detailu zvýrazňuje dizajn a inovatívnosť produktu.
PODBRADNÍK Z UMELEJ KOŽE
Analergický a ľahko čistiteľný podbradník je mimoriadne pohodlný a pomáha predchádzať podráždeniu pokožky.
VLNA MERINO
Vďaka vlastnostiam vlny Merino, exkluzívnej technológii KASK pre prilby, poskytuje vnútorné polstrovanie bezkonkurenčné pohodlie. Prírodné vlákna merino vlny udržujú telesnú teplotu v kontakte s pokožkou, zaisťujú vysokú priedušnosť a rýchle schnutie.
SYSTÉM KLIKNUTIA
Ideálne riešenie pre zabezpečenie najvyššej úrovne pohodlia a hygieny. Spojenie medzi vyberateľnou a umývateľnou vnútornou výstelkou a škrupinou je vylepšené systémom Click-in. Jeho dizajn je diskrétny a minimalistický, s tromi kolíkmi, ktoré sa ľahko prispôsobia škrupine. Medzi odnímateľnou a umývateľnou vnútornou výstelkou a škrupinou je vylepšený Click-in System.
Jeho dizajn je diskrétny a minimalistický, s deviatimi kolíkmi, ktoré sa ľahko prispôsobia škrupine
EXTRA OCHRANA PRED SLNKOM
Široký kšilt, ktorý je špeciálne vytvorený tak, aby poskytoval jazdcovi extra ochranu pred slnkom, chráni pokožku pred UV žiarením a dažďom a zároveň zaisťuje maximálnu viditeľnosť.