EASE&EXCEL PAVO

Značka: PAVO

Pavo Ease&Excel je inovatívne, dobre štruktúrované, účinné krmivo, ktoré bolo špeciálne vyvinuté pre vytvorenie správnej acidobázickej rovnováhy v žalúdku. Je to teda vhodné krmivo pre športové kone, ktoré potrebujú podať výkon. Jedná sa o komplexné koncentrované krmivo s vysokým obsahom energie z ľahko stráviteľnej vlákniny a rastlinného oleja. S veľmi nízkym obsahom cukru a škrobu.

 

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Objednané
Kód: 7395
€39,90
EASE&EXCEL PAVO
Značka: PAVO

Pavo Ease&Excel je inovatívne, dobre štruktúrované, účinné krmivo, ktoré bolo špeciálne vyvinuté na vytvorenie správnej acidobázickej rovnováhy v žalúdku. Je to teda vhodné krmivo pre športové kone, ktoré potrebujú podať výkon. Jedná sa o komplexné koncentrované krmivo s vysokým obsahom energie z ľahko stráviteľnej vlákniny a rastlinného oleja. S veľmi nízkym obsahom cukru a škrobu.

Protexín In Feed-Formula

Pavo Ease&Excel obsahuje unikátny Protexin In Feed-Formula – zmes látok neutralizujúcich žalúdočnú kyselinu, beta-glukánov a pro- a prebiotík, ktoré podporujú zdravú funkciu gastrointestinálneho traktu.

Feedmanagement

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov je dôležité, aby ste upravili výcvik a spolu s krmivom Pavo Ease&Excel ponúkli aj dostatočné množstvo objemného krmiva. Zaistite minimálny príjem hrubej krmoviny 1,5% telesnej hmotnosti v sušine, ktorý bude rozdelený do čo najviac kŕmenia denne.

.

Tip: Zmiešajte Pavo Ease&Excel s Pavo DailyPlus na podporu žuvania kŕmnej dávky.

Dôležité vlastnosti:

-Podporuje žalúdok a tenké črevo
-Prebiotiká a probiotiká na podporu hrubého a slepého čreva
-Vhodné pri nechutenstve či koňa s citlivým žalúdkom a vredmi
-Vhodné pre nervózne a stresované kone
-Podpora pri regenerácii svalov