ĽANOVÝ OLEJ 1L NUTRIHORSE

Značka: NUTRIHORSE

Kvalitný za studena lisovaný ľanový olej je ideálnym zdrojom omega-­3 a omega-­6 mastných kyselín, ktoré podporujú imunitu, posilňujú srdce a cievy, zmierňujú nervozitu, podporujú zdravú a lesklú srsť a celkovo sú pre dlhodobé zdravie koní veľmi prospešné

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 220
€16,90
ĽANOVÝ OLEJ 1L NUTRIHORSE
Značka: NUTRIHORSE

NutriHorse Ľanový olej obsahuje vysoké množstvo omega­-3 a omega­-6 mastných kyselín. Najdôležitejšou mastnou kyselinou v ľanovom oleji je kyselina alfa linolenová (ALA), ktorá je dôležitá pre správnu funkciu bunkový stien, nervov, imunity, srdca a ciev. Ľanový olej má pozitívny vplyv na mozog a srdce koní, prirodzene podporuje dobré trávenie, stimuluje imunitní systém, zmierňuje nervozitu a stres a zvyšuje koncentráciu zvierat. U starých koní znižuje zápaly v kĺboch a u športových koní znižuje záťažou vyvolané krvácanie. Ďalej má blahodárne účinky na stav kože, srsti a hrivy koní. Uľahčuje koňom výmenu srsti pri presrsťovaní. Srsť je lesklá a koža vláčna bez svrbenia. NutriHorse Ľanový olej je vhodný i pre reprodukciu. Omega-3 mastné kyseliny zlepšujú u žrebcov motilitu spermií a majú pozitívny vplyv aj u gravidných kobylách a ich žriebät.

Doporučená denná dávka: 50 ml na kone 500 kg živej váhy, olej sa podáva zamiešaný do krmiva. Pre optimálny efekt sa doporučuje podávať dlhodobo.

Zloženie: Linolenová kyselina 51 %, Linolová kyselina 18 %, olejová kyselina 21 %, stearová kyselina 4 %, palmitová 5 %, ostatní mastné kyseliny do 1 %.

Dodatočné parametre

Kategória: STAJŇA
Hmotnosť: 1 kg
#sizes_table#: hidden