STRMENE ARCO ALUPRO ALUMINIUM ACAVALLO

Značka: ACAVALLO

Strmeň Arco AluPro je vyrobený z certifikovaného vysokokvalitného hliníkového materiálu a bol navrhnutý tak, aby mal maximálnu hmotnosť 310 g na kus, čo je oveľa menej ako priemerná hmotnosť štandardných oceľových strmeňov.
Podložka strmeňa s praktickými dlhými otvormi (zabraňujúce hromadeniu nečistôt medzi podrážkou topánky a behúňom) a jej bočnými vybraniami, ako aj „otvorený“ a módny dizajn oblúka strmeňa poskytujú ďalšie zníženie hmotnosti. Extra veľká podložka strmeňa je naklonená k chodidlu jazdca (uhol 5°), čo umožňuje jazdcovi dosiahnuť optimálnu polohu nôh a sedieť v dokonalej rovnováhe, pričom uvoľňuje napätie v bedrách, kolenách a členkoch, čo je nevyhnutné pre pohodlnú a bezpečnú jazdu. Špeciálny efekt priľnavosti povrchu behúňa dokonca zvyšuje stabilitu polohy chodidla, vďaka čomu sa jazdec cíti mimoriadne bezpečne, ako keby bol v jednote so svojim strmeňom. Pridané 4 nity so skrutkovacím závitom pre silnejší efekt uchopenia. Farbenie oblúka strmeňa pomocou eloxovania poskytuje výrobku účinnú ochranu proti korózii a zároveň umožňuje ponúkať tento výrobok v širokej škále rôznych farieb.
Lesklý hliníkový povrch podložky, tvoriaci pekný farebný kontrast k hornej časti strmeňa, je získaný špeciálnym postupom leštenia.

Kód: 3945/BRO
€60
STRMENE ARCO ALUPRO ALUMINIUM ACAVALLO
Značka: ACAVALLO
Farba: Brown
Vypredané | 3945/BRO
€60
Farba: Red
Skladom (1 ks) | 3945/RED
€60

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Strmene
#sizes_table#: hidden