TAŠKA DEAUVILLE ANTARÉS

Značka: ANTARES

Taška Deauville, navrhnutá tak, aby vás všade sprevádzala, je skutočne všestranná taška. Ideálne do stajní, ale aj na bežné nosenie s elegantným a noblesným vzhľadom. Jeho trapézový tvar a početné vrecká ponúkajú veľký objem. Dlhé rúčky tašky vyrobené z kože umožňujú ľahké uchopenie a voľnosť pohybu pre rameno a pažu.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Na dotaz
Kód: 8004
€240
TAŠKA DEAUVILLE ANTARÉS
Značka: ANTARES

Kabelka alebo taška na úpravu, podľa vlastného výberu

Taška na úpravu Deauville sa hodí do mesta rovnako ako do stajní. Odolné a štýlové, prispôsobte si ho a vyberte si svoj vlastný životný štýl.

Vrecká, tvar a veľkosť upravovacej tašky

Pestovacia taška Deauville má hlavné vrecko s rozmermi 30 x 25 x 15 cm s koženým zipsom. Vnútorné vrecko môže obsahovať vaše malé predmety, ako sú kľúče alebo telefón. 4 skvelé vonkajšie vrecká optimalizujú tašku a umožňujú lepší objem. Inšpirovaná potrebou jazdca usporiadať si kefy na starostlivosť, je taška na starostlivosť Deauville perfektnou kabelkou. 2 kožené rukoväte s dĺžkou 35 cm uľahčujú úchop.

Detaily a povrchové úpravy tašky na starostlivosť

Mäkká koža kabelky Deauville pochádza z našich vlastných zvyškov kožených sediel. Koža Antarès je výlučne francúzska a pochádza z miestnych garbiarní. Aby sa znížilo riziko predlžovania pri používaní, koža sa napína garbiarom. Je to jediná operácia vykonaná na koži, aby sa zachovali jej prirodzené vlastnosti.

Látka ošetrujúcej tašky Deauville pochádza z talianskej továrne BIGAGLI. Certifikovaná GRS a RWS, táto ekologicky citlivá tkanina je výsledkom niekoľkých rokov hľadania a vývoja. Táto potiahnutá tkanina je vodeodolná a veľmi odolná a ľahko sa udržiava.

Hlava koňa Antarès a svetlo béžové stehy.