FIBRE NUGGETS PAVO

Značka: PAVO

Krmivo FibreNuggets možno používať ako vysoko kvalitnú náhradu sena s obsahom viac ako 60 druhov bylín a tráv. Veľké pelety s vysokým obsahom vlákniny, vyrobenej z 100% tráv z pastvin z alpského podhoria v južnom Nemecku.

 

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Objednané
Kód: 4060
€35,90
FIBRE NUGGETS PAVO
Značka: PAVO

Krmivo FibreNuggets možno používať ako vysoko kvalitnú náhradu sena. Veľké pelety s vysokým obsahom vlákniny, vyrobenej z 100% tráv z pastvin z alpského podhoria v južnom Nemecku.
U koňa stimuluje prežúvanie a slinenie. Viac žuvania zabraňuje nude a sliny podporujú zdravé trávenie. Voňavá a chutná tráva z pastvin obsahue viac ako 60 rôznych druhov tráv a bylín. Je bohatá na vlákninu, prírodné vitamíny a stopové prvky a je bez melasy a obilnín. Vdaka riadenému procesu sušenia má krmivo FibreNuggets vysoko konzistentnú kvalitu bez plesní a prachu. To z neho robí ideálnu náhradu pre kone citlivé na prach alebo plesne.

- Vhodné pre všetky kone a poníky ako doplnok alebo úplná náhrada sena
- Pre staršie kone ktoré majú problém so zubamy alebo s príjmom objemového krmiva
- Pre kone citlivé na prach a plesne

Doporučené dávkovanie

Peletky sa môžu kŕmiť suché ale pre optimálnu bezpečnosť doporučujeme namočiť v dostatočnom množstve vody. Krmivo namáčajte na 30min v teplej vode alebo 60min v studenej vode v pomere 1:2 (FibreNuggets:voda)
- kŕmte maximálne 0,5 - 1 kg na 100g hmotnosti koňa na deň

Obsah odmerky:
1 odmerka Pavo obsahuje približne 0,860kg

Dodatočné parametre

Kategória: Základná rada
Hmotnosť: 20 kg
#sizes_table#: hidden
Položka bola vypredaná…