GRAINFREE MASH

Značka: PAVO

Pavo GrainFree Mash je mash bez obilnín a melasy s veľmi nízkym obsahom cukru a škrobu, ktorý je výrazne nižší v porovnaní s tradičným mashom. Preto je to ideálna pochúťka pre vášho koňa bez toho, aby poskytovala veľa cukru, škrobu a energie navyše. Kto by nemiloval sledovať, ako si ich kôň špiní nos, keď žerie mash?! Bohužiaľ mnoho tradičných mashov má vysoký obsah cukru, škrobu a energie, a preto nie sú vhodné pre všetky kone a poníky, najmä pre tých, ktorí sú citliví na cukor, trpia metabolickými problémami alebo ľahko priberajú. Pretože Pavo GrainFreeMash neobsahuje obilniny a melasu a má veľmi nízky obsah cukru a škrobu, umožňuje každému poníkovi a koňovi vychutnať si mash.

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Kód: 8546
€43,90
GRAINFREE MASH
Značka: PAVO

Podpora pre tráviaci trakt a dýchacie cesty.

Pavo GrainFreeMash obsahuje vysoké množstvo vlákniny. Táto vláknina sa trávi v zadnom čreve, čo zabraňuje zvýšeniu glukózy v krvi, ale taktiež podporuje zdravé trávenie. Pavo GrainFreeMash je navyše obohatený o prebiotiká pre ešte väčšiu podporu tráviaceho traktu. Okrem toho Pavo GrainFreeMash nielen podporuje tráviaci trakt, ale môže tiež poskytnúť úľavu horným dýchacím cestám vďaka mätovému oleju. Mash obsahuje všetky potrebné vitamíny a stopové prvky pre dennú potrebu. Nie je teda nutné pridávať ďalší doplnok.

Pomáhate zníženým obsahom kalórií

Pokiaľ máte koňa, ktorý má sklon k nadváhe, musíte byť opatrní s množstvom energie (kalórií), ktoré mu podávate. Napríklad maškrty sú často zdrojom zbytočnej energie a kalórií, a preto sa im treba vyhnúť. Pretože má Pavo GrainFreeMash veľmi nízky obsah kalórií, zabránite ďalšiemu prírastku hmotnosti. Navyše váš kôň nebude po konzumácii GrainFreeMash príliš energický, pretože obsahuje aj málo energie.

Pochúťka na 365 dní

Pavo GrainFreeMash sa ľahko pripravuje, pretože sa rýchlo rozpúšťa postačí 5 minút. Pre maximálny čuchový pôžitok je najlepšie pripravovať teplou vodou. Pavo GrainFreeMash je možné pripraviť aj so studenou vodou v tomto prípade sa čas prípravy predlžuje. Prínosom je, že Pavo GrainFreeMash funguje ako dobrý zdroj tekutín a stimuluje príjem vody a je preto vhodný na letné podávanie elektrolytov.

Dôležité vlastnosti:

Bez obilnín, melasy a ďalšieho pridaného cukru
Veľmi nízky obsah cukru a škrobu
Nižšia energia ako tradičné Mash
Bez obsahu lucerny
Podporuje zdravé trávenie s vysokým obsahom vlákniny a prebiotík
Rýchle namáčanie teplou aj studenou vodou
Vyvážené s vitamínmi a stopovými prvkami
Dávkovanie

Vhodné pre:

Kone citlivé na príjem cukrov a škrobov
Kone s bez obilnou diétou
Kone so sklonom k obezite
Všetkch starostliýché chovateľov koní

Odporúčané dávkovanie:

Pony (300kg): 0,6 kg / deň

Horse (600kg) 1,2 kg / deň

Zmiešame 1 diel Pavo GrainFreeMash s rovnakým objemom (horúcej) vody (1:1). Pred kŕmením necháme vychladnúť na teplotu tela.

Obsah odmerky: 1 plná odmerka Pavo GrainFreeMash obsahuje približne 0,8 kg

 

Zloženie - tráva, Jablčné výlisky sušené, ľanové výlisky, červené repy, Hroznové výlisky sušené, Mrkvové vlocky, Rastlinné uhlie, Ľanové semeno olej, Šupky psyllia, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, Bylinný olej

Analytické zložky hrubý proteín 7,5 % hrubé oleje a tuky 3,5 % hrubá vláknina 23,0 % hrubý popol 8,5 % cukor 7,5 % škrob 0,2 % vápnik 0,95 % fosfor 0,35 % sodík 0 ,40 % horčík 0,25 %

Makro a mikro prvky (v kg) meď 20 mg železo 90 mg zinok 100 mg mangán 80 mg selén 0,35 mg jód 0,50 mg

Obsah vitamínov (v kg) vitamín A 12.500 IE vitamín D3 2.100 IE vitamín E 165 mg vitamín K3 3 mg vitamín B1 15 mg vitamín B2 15 mg

Niacinamide 25 mg kyselina pantoténová 18 mg vitamín B6 10 mg

D-biotín 250 mcg kyselina listová 7 mg vitamín C 200 mg cholín 365 mg