MASŤ NA PODPORU HOJENIA OTVORENÝCH RÁN SILVER HONEY ABSORBINE

Značka: ABSORBINE

Silver Honey Rapid Wound Repair, je prvý produkt, ktorý kombinuje prirodzenú silu manukového medu a koloidného striebra. Produkt je určený na starostlivosť o otvorené rany u koní, kde je riziko tvorby bakteriálnej infekcie, ale zároveň je nutné zaručiť jemnosť k pokožke.
Revolučné zloženie tohto výrobku zvlhčuje ošetrovanú oblasť počas hojenia a pôsobí proti baktériám a chráni prirodzený mikróbiom pokožky, tým zásadne zvyšuje rýchlosť hojenia u koní, poníkov i vašich ďalších štvornohých kamarátov.
Prípravok je určený na použitie pri rezných ranách, odreninách, vredoch, dermatitídach, vyrážkach, plesniach, škrabancoch, prejavoch letnej vyrážky, rôznych ranách či popáleninách.
Hojivá masť Silver Honey je vysoko účinná pri zmäkčovaní starších, pretrvávajúcich chrastách, pomáha ich odstrániť a zároveň podporuje hojenie rany pod nimi.

 

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 4402
€38,99
MASŤ NA PODPORU HOJENIA OTVORENÝCH RÁN SILVER HONEY ABSORBINE
Značka: ABSORBINE

- Vyrobené z prírodných účinných látok medicínskej kvality
- Pôsobí proti baktériám a zvyšuje rýchlosť hojenia
- Podporuje prirodzený debridement rán (odstránenie nekrotického tkaniva) a tým podporuje hojenie a rast nového tkaniva.
- Má vyvážené pH a neobsahuje kyselinu chlorovodíkovú
- Nenaruší prirodzený mikróbiom pokožky
- Najdlhšie trvajúce krytie a zvlhčenie rán od Absorbine

Návod na použitie: Jemne očistite a osušte ranu a jej najbližšie okolie. Naneste jemne masť do rany a cez jej okraje. Aplikujte denne až do úplného zahojenia rany.
Účinné látky: manukový med 11%, aktívne striebro 0,2%
Zloženie: Allantoín, benzyl alcohol, maslovník africký, bambucké maslo, extrakt z nechtíka lekárskeho, cetearil alcohol, denatonium benzonát, etylhexylglycerín, glycerín, glyceryl stearát, izopropyl palmitát, olej zo semien zederachu indického, EG , prečistená voda, hydroxid sodný, kyselina stearová, tokoferol, xantanová guma, glukonát zinočnatý

Balenie: tuba 56,7g

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravotná starostlivosť
Hmotnosť: 0.06 kg
#sizes_table#: hidden