VETCARE OCHRANNÁ MASŤ V SPREJI SO ZINKOM STIEFEL

Značka: STIEFEL

Sprej na ochranu pokožky i do otvorených rán so zinkom, vitamínom E a tea-tree olejom. Podporuje hojenie.
Prvá pomoc pre starostlivosť o poranenú kožu s hojivým účinkom.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 2478
€13,99
VETCARE OCHRANNÁ MASŤ V SPREJI SO ZINKOM STIEFEL
Značka: STIEFEL

Stiefel Ochranná masť v spreji je určená pre prvú pomoc pri drobných otvorených ranách. Vhodná pre počiatočnú starostlivosť o rany. Starostlivo zvolené účinné látky v ideálnom pomere sa vyznačujú protizápalovým a hojivým účinok pri liečbe modrín a odrenín. Vybrané rastlinné zložky (arnika, oregano, tymian, harmanček a tea-tree olej) v kombinácii so zinkom a vitamínom E môžu prispieť k zlepšeniu hojenia rán.

Stiefel Ochranná masť v spreji má upokojujúci a ošetrujúci účinok na citlivú či poranenú pokožku. Má dezinfekčný účinok, upokojuje podráždenú pokožku a tak zmierňuje svrbenie a bolesť. Vďaka pružnosti ochranného filmu, ktorý na koži vytvorí, zlepšuje hojenie rán. Neobsahuje CFC (freóny).

Zloženie:
Bután, propán, oxid zinočnatý, izobután, stearát vápenatý, bisabolol, listy melaleuca alternifolia, carvacrol glycine sójový olej, extrakt z kvetu arnica montana, p-cymén, Alfa-pinén, myrcen, alfa-terpény, linalool, thymol, D-lompnen , tokoferol

Návod na použitie:
Podľa potreby nastriekajte masť na postihnuté oblasti. Pred použitím dobre pretrepte. Rovnomerne striekajte na celú oblasť rany zo vzdialenosti približne 20 - 30 cm. Pokiaľ zvieratá reagovali nervózne, pretrepte sprej mimo ich dosluchu. Samotné spustenie rozprašovača je tiché.

Upozornenie:
Obsahuje tea-tree olej, karvakrol. Môže spôsobiť alergické reakcie. Obsahuje uhľovodíky, C6-C7, n-alkánov, isoalkany, cyklické, <5% n-hexánu

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravotná starostlivosť
Hmotnosť: 0.2 kg
#sizes_table#: hidden