Zubadlo pelham 2x lomené Beris
Nový jednoduchý a dvojitý plastový náustok je mimoriadne štíhly: široké kontaktné plochy a nízka výška zabezpečujú väčšie pohodlie aj v menších konských papuli. Povrch plastu je veľmi hladký a dobre kĺže v ústach aj u koní, ktoré produkujú málo slín. Náustok svojou širokou kontaktnou plochou leží na jazyku a perách a svojím hladkým profilom jemne prechádza do otočeného, priliehavého, olivového tvaru. Kĺby a stredový diel sú precízne spracované a zostavené tak, aby zodpovedali nízkej výške náustka. Zaručujeme, že krúžky bitu sa vďaka zabudovaným medeným zásuvkám hladko posúvajú.
Presné vedenie remeňa a jemná komunikácia s novým jedno- a dvojkĺbovým bitom od spoločnosti Beris.
Pelham sa dodáva s háčikom na retiazku podbradníka. Dodáva sa bez podbradnej retiazky.
Ochrana citlivých úst koní je pre Beris mimoriadne dôležitá. Od krúžku hryzadla až po prepracovanú lícnicu: každá kovová časť je ručne tvarovaná, zváraná a leštená do dokonalosti.
Náš nový jednoduchý a dvojitý plastový náustok je obzvlášť štíhly
Inovatívny dizajn náustku tiež zabezpečuje lepšie prijatie hryzadla a uľahčuje komunikáciu medzi koňom a jazdcom. Náustky Beris sú vyrobené z plastu bezpečného pre potraviny s povrchovou úpravou a povrchovou úpravou, ktorá doteraz nemá v oblasti plastových náustkov konkurenciu. Ich povrch je obzvlášť hladký a dobre kĺžu v ústach, a to aj u koní, ktoré málo slinia. Prakticky všetky kone majú radi náustky Beris. Slintajú, viac žujú a ľahko prijímajú hryzadlo. Originálne remeselné spracovanie vyrobené v Nemecku.
Hrúbka zubadla 18 mm.
Dodatočné parametre
Kategória: | Pelhemy |
---|