LAMINAZE PRE KONE SO SKLONMI K SCHVÁTENIU NAF

Značka: NAF

Pre kone, ktoré majú sklony k schváteniu kopýt sú správne kŕmenie a starostlivosť životne dôležité, ale sami o sebe nie sú vždy dostačujúce.
Prípravok Laminaze je unikátnou zmesou prírodných antioxidantov a kľúčovej podpory zažívania, ktorej základom je organicky viazaná síra. Spolu so špecifickými živinami vytvárajú chutný prípravok pre zachovanie zdravých kopýt, zlepšenie výživy a životného štýlu.
Laminaze obsahuje všetky kľúčové živiny pre výživovú podporu koní a poníkov s inzulínovú rezistenciou. Mal by sa kŕmiť počas obdobia zvýšeného rizika a byť súčasťou stravy s vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom koncentrátov.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 2070
€56,65
LAMINAZE PRE KONE SO SKLONMI K SCHVÁTENIU NAF
Značka: NAF

Zloženie:
Methylsulfonylmethan, mäta, pšeničný proteín, zázvor, pivovarské kvasnice, oxid horečnatý, repkový olej, mrkva (sušená), rastlinný uhlík, oligofruktóza (sušená), Saccharomyces cerevisiae extrakt, uhličitan vápenatý, klanopraška plody, šípky oplodie, kurkuma, rozmarín, pestrec mariánsky semená, púpava listy, ginkgo listy, huby (sušené), chlorella (sušená), sladkého drievka, artičok listy.

Doplnkové látky (na kg):
Nutričné: Monohydrát síranu zinočnatého E 6 (1.000 mg) 350 mg zinok, Vitamín E 3a700 1.210 MJ
Senzorické: Boswellia serrata extrakt 12.500 mg
Technologické: Bentonit 1m558i 190.000 mg
Zootechnické: Saccharomyces cerevisiae NCYC Sc47 4b1702 8,5 x 1011 cfu

Analytické zložky:
Hrubý proteín 14,5%
Oleje a tuky 5,1%
Hrubý popol 24,6%
Popol nerozpustný v kyseline 14,7%
Vláknina 3,1%
Sodík 0,3%

Vyberavým koňom pridávajte do kŕmenie postupne. Udržiavaciu dávku možno upraviť podľa individuálnej potreby a nemusí nevyhnutne zodpovedať telesnej váhe.
Jedna 50 ml odmerka = približne 25 g.

Zlepšuje výživu všetkých koní a poníkov s obmedzeným prístupom k pastve
Skladujte v suchu a chlade. Po použití pevne uzavrite. Doplnkové krmivo len pre kone. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Balenie: kýblik 750 g
Balenie vystačí približne na 30 dní.

Dodatočné parametre

Kategória: Kopytá a srsť
Hmotnosť: 0.8 kg
#sizes_table#: hidden