JAZDECKÉ RUKAVICE MARENO ROECKL

Značka: Roeckl SPORTS

Mareno je viac ako len pohodlná jazdecká rukavica so skvelou funkčnosťou: ide o perfektné univerzálne riešenie na trávenie dlhých letných dní v stajni a pri práci s koňmi. Materiály sú z veľkej časti vyrobené z recyklovaných vlákien.

 

Kód: 8525/6-5
€38,90
JAZDECKÉ RUKAVICE MARENO ROECKL
Značka: Roeckl SPORTS
Farba: Black, Veľkosť: 6,5
Objednané | 8525/BLA2
€38,90
Farba: Black, Veľkosť: 7,0
Skladom (1 ks) | 8525/BLA
€38,90
Farba: Blue / beige, Veľkosť: 6,5
Objednané | 8525/6-5
€38,90
Farba: Blue / beige, Veľkosť: 7,5
Skladom (1 ks) | 8525/7-5
€38,90
Farba: Blue / beige, Veľkosť: 7,0
Objednané | 8525/7-0
€38,90

Materiály z ktorých boli vyrobené rukavice sú z veľkej časti z recyklovaných vlákien.

Jeden z nich - elastický, ľahký a vzdušný Micro Mesh Eco - bol použitý na chrbát rukavice, kde zaisťuje výbornú ventiláciu a veľkú voľnosť pohybu.

Ďalší takýto materiál je na dlani, vyrobený z jemného a príjemne mäkkého materiálu Eco.Sense®. Toto syntetické vlákno pozostáva z 92% polyesteru (z toho 60% je recyklovaných) a 8% spandexu, čo dáva vašim rukám potrebnú flexibilitu a hmatateľnosť pri manipulácii s oťažami.

Jazdecké rukavice Mareno sú navrhnuté ako pohodlné navliekacie rukavice s exkluzívnym Comfort-Cut od Roeckl, sa veľmi ľahko obliekajú a padnú ako druhá koža. Dajú sa upevniť na zápästí pomocou suchého zipsu.

V súlade s elegantným, no prírodou inšpirovaným dizajnom rukavice - Navy Night so zemitou béžovou a nadčasovou tónovanou čiernou - je zadná časť zdobená štýlovým logom Roeckl vyrobeným zo zvyškov odrezkov z drevospracujúceho priemyslu. Tento špeciálny detail nielen pomáha šetriť zdroje, ale robí z každé páru jazdeckých rukavíc Mareno skutočne jedinečný doplnok. A pretože rukavice pri manipulácii s koňmi a vybavením len zdriedka zostanú čisté, možno ich prať v práčke na 30°C.

Roeckl Size Chart - Toklat Equestrian Equipment