PRÍRODNÝ KRÉM NA PODLOMY ZEDAN

Značka: ZEDAN

Zedan Krém na podlomy je ideálnym prírodným pomocníkom. Starostlivým výberom vhodných prírodných komponentov pôsobí terpeuticky, ale je možné ho používať aj ako prevenciu.

Hlavne vo vlkých ročných obdobiach alebo pri dlhodobom pobyte na vlhkých pastvinách či stajniach môžu kone trpieť podráždením chodidiel a podlomy. Tento stav nemusí byť trvalý, ale vyžaduje zodpovedajúcu starostlivosť. 

Veterinárny prípravok pre kone.

Obsahuje lanolínový alkohol, olej z nechtíka lekárskeho, tea tree olej a mnoho cenných minerálov, ktoré znižujú náchylnosť k popraskaniu kože, odreninám a robia kožu pružnú a pevnú. Pravidelná aplikácia posilňuje pevnosť a pružnosť kože a pôsobí teda preventívne proti podlomom.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 7974
€22,99
PRÍRODNÝ KRÉM NA PODLOMY ZEDAN
Značka: ZEDAN

 Lanolín je ideálnou, dlhotrvajúcou ochranou proti vlhku.

 Bisabolol sa používa už tradične na regeneráciu a pomáha hojeniu modrín. Cenené sú hlavne jeho protizápalové vlastnosti. 

 Tea-tree olej sa vyznačuje preukázanými bakteriostatickými vlastnosťami.

Návod na použitie:  Na očistené časti postihnutej kože aplikujte dvakrát denne. Ako prevenciu podlomov aplikujte denne pod spenku najmä vo vlhkom ročnom období.

Zloženie:  olej z hroznových jadier, lanolín, prečistená voda, oxid zinočnatý, síra, cetearylalkohol, ricínový olej, coco sulfát sodný, mandľový olej, avokádový olej, teatree olej, olej z jojoby, bisabolol, výťažok z kvetov nechtíka lekárskeho, mäta tocopherol, výťažok z rozmarínu, alkohol, slnečnicový olej, výtarok z karotky, parfum, linalool, limonén, CI 75810 

Upozornenie:  Škodlivý pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo mimo dosahu a dohľadu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Odpad zlikvidujte podľa miestnych právnych predpisov. Veterinárny prípravok. Len pre zvieratá. Nepoužívať u koní, ktorých mäso je určené na ľudskú spotrebu.