TAŠKA MILANO ANTARÉS

Značka: ANTARES

Kvalitná kožená kabelka Antares Milano vyrobená z kvalitnej kože z vnútornou látkovou podšívkou. 

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 8174
€249
TAŠKA MILANO ANTARÉS
Značka: ANTARES

Koženú kabelku Antarès Milano možno nosiť prekríženú alebo na jednom ramene vďaka veľkému nastaviteľnému ramennému popruhu. Táto taška má veľmi veľkú kapacitu. Vnútorné vrecká a karabíny udržujú obsah organizovaný. Výstuha na ramennom popruhu poskytuje vynikajúce pohodlie na ramene. Taška Milano je vyrobená zo zvyškov kože z našich sediel a je pevná a vodotesná.

Aby vás podporil aj mimo arény, Antarès vytvoril kolekciu tašiek a kožených doplnkov. Tašky Antarès boli navrhnuté a vytvorené pár metrov od jej sedlárskych dielní.

Tvar a veľkosť tašky
Taška Antarès je taška s veľkou hĺbkou, praktická na uloženie počítača alebo veľkých predmetov. Veľké hlavné vrecko 39x39x10cm je uzavreté dlhou chlopňou so zaoblenými hranami pre jemnejšiu úpravu. 3 vnútorné vrecká, jedno na zips a dve na vloženie telefónu alebo peňaženky. Na každej strane tašky sú umiestnené 2 vnútorné karabíny na pripevnenie kľúčov. Veľký 90 cm ramenný popruh je nastaviteľný na každej strane pomocou skutočných strmeňov. Taška Antarès je skutočná taška na mieru s 9 otvormi na každej strane ramenného popruhu. Jej vystuženie s klzákom na ramennom popruhu poskytuje lepší komfort ramena, aj keď je taška ťažká. Taška je vyrobená z pružnej lícovej kože s vnútornou látkovou podšívkou. Na ramennom popruhu, bokoch a spodnej strane tašky sú múdro umiestnené výstuhy z pevnej zrnitej kože pre väčšiu pevnosť a vodotesnosť.

Detaily a povrchové úpravy tašky
Mäkká koža je podšitá vložkami z pevnej zrnitej kože. Slávna konská hlava Antarès je prešitá po celej šírke tašky. Pravé sedlové cvočky Antarès Sellier sú na každej strane kabelky. Povrchové úpravy sú vyrobené s prešívaním na vonkajšej a vnútornej strane. Dostupné v čiernej teľacej koži s čiernym prešívaním a v hnedej teľacej koži s béžovým prešívaním.

Starostlivosť o kožu
Naše tašky sú vyrobené z francúzskej kože z našich zvyškov kože sediel. Zrnitosť kože sa počas procesu opaľovania nemení, aby bola zaručená jej exkluzívna mäkkosť a odolnosť. Vzhľadom na náš výber koženého odpadu sa môže stať, že koža vreciek sa nezdá byť taká hladká ako pri niektorých iných výrobkoch. Ošetrenie výživným balzamom pomôže skryť vzhľad nerovností pokožky a dodá koži atraktívny vzhľad.