GAMAŠE PREDNÉ ELASTIC KENTUCKY

Značka: KENTUCKY

- Oblasti šliach a kĺbov spevnené Proteck Impact Gelom
- Sila zvonka, pohodlie zvnútra
- Najlepšie hodnotené v nárazových testoch
- Ventilačný systém pre vynikajúci výkon

Kód: 2442/CIE
€149,99
GAMAŠE PREDNÉ ELASTIC KENTUCKY
Značka: KENTUCKY
Farba: Black, Veľkosť: Full
Skladom (1 ks) | 2442/CIE
€149,99

Tendon Boots Elastic majú odolný vonkajší plášť, ktorý je navrhnutý tak, aby bol chránený pred nárazom, a je vyrobený z mimoriadne ľahkého, ale zároveň silného TPU, zatiaľ čo oblasti šliach a kĺbov sú zosilnené Proteck Impact Gel pre dokonalú ochranu.
Laboratórne testy preukázali, že tieto gamaše absorbujú nárazy o 50% lepšie ako akékoľvek iné, ktoré sú v súčasnosti na trhu, so schopnosťou rozptýliť silný úder ekvivalentný úderu, ktorý by skutočne zlomil ľudskú kosť.
Šľachová oblasť má inteligentné ventilačné otvory, ktoré zabraňujú prehriatiu nôh a šliach, zatiaľ čo neoprénová podšívka je tiež perforovaná, vďaka čomu sú tieto gamaše neskutočne priedušné a zároveň poskytujú vynikajúce tlmenie pokožky.

Tendon Boots Elastic majú tiež vyšší vykrojený dizajn ako tradičné šľachové gamaše, ktoré umožňujú úplnú voľnosť pohybu okolo nadprstia, keď kôň skáče.
Dôraz sa kladie na to, aby sa dlahovej kosti poskytla optimálna voľnosť a pohodlie, aby kone boli schopné koleno ohýbať bez rušenia.
Šľachové gamaše majú otvorenú prednú časť a dvojité elastické vloženie do remienka bolo vyvinuté tak, aby vyhovovali tým jazdcom, ktorí chcú chrániče, ktoré ponúkajú najvyššiu ochranu a napriek tomu sa vyznačujú týmto tradičnejším dizajnom. Elastické zapínanie umožňuje veľmi ľahké zapnutie a úpravu veľkosti. Je možné ich prať v práčke pri 30 °, bez sušičky. 

Dodatočné parametre

Kategória: Predné gamaše
#sizes_table#: hidden